2026 m. birželio 12 d. drąsiai, smalsiai ir susikibus už rankų, „Ančiukų“ grupės vaikai žengė svarbų žingsnį – išsiruošė į pačią pirmąją savo išvyką už darželio ribų. Mažieji keliautojai įveikė net 2 kilometrų atstumą. Pakeliui jie pamatė didžiulius medžius, stebėjo pro šalį lekiančius troleibusus bei kaimynystėje esančius darželius ir mokyklą. Mažyliai draugiškai sutiko ir pasveikino daug praeivių – skubančių mokinių bei besišypsančių senolių. Visi sutiktieji mielai atsakė tuo pačiu – šypsojosi, sveikinosi ir džiaugsmingai mojavo mūsų mažiesiems net pro autobusų langus. Kiekviena nauja erdvė, garsas ir vaizdas mažiesiems tyrinėtojams paliko neišdildomą įspūdį.
Pirmieji žingsniai už pažįstamos teritorijos ribų ugdė vaikų savarankiškumą, mokė saugaus elgesio kelyje ir, žinoma, dovanojo daugybę džiaugsmo. Didžiuojamės savo mažaisiais keliautojais, kurie įveikė šį iššūkį kaip tikra komanda.














































































































































