2026 m. gegužės 6 d. „Lakštučių“ gr. vaikučiai lankėsi Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje edukacijoje „Aš esu atradėjas“. Edukacijos metu mažieji įgyjo žinių apie gamtininko profesiją. Patyriminėse veiklose pasitelkiant interaktyvias priemones vaikai ieškojo įvairių gamtos objektų, tapo tikrais gamtos detektyvais.























